Spływy kajakowe w Dębkach

Spływ kajakowy Wigraszek to jedno z najciekawszych miejsc na kajakowej mapie Polski. Trasa jest doskonała zarówno dla tych, którzy posiadają bogate doświadczenie, jak i zupełnych nowicjuszy. Proponujemy Państwu trasę rzeką Piaśnica o długości 6 km. 2,5 godzinny spływ to doskonała zabawa i obcowanie z dobrodziejstwem przepięknego rezerwaty przyrody. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Spływy kajakowe w Wigraszku organizujemy na rzece Piaśnicy, wypływającej z jeziora Żarnowieckiego. Rzeka płynie spokojnym nurtem przez 7 km i wpada do Bałtyku w miejscowości Dębki. Otoczenie rzeki wprost zapiera dech w piersiach! Wsiadając do jednego z naszych kajaków zyskują Państwo niepowtarzalną możliwość zwiedzenia rezerwatu przyrody „Piaśnickie łąki” z perspektywy rzeki. Gwarantujemy, że podczas spływu uda się Państwu spotkać rzadkie gatunki roślin, ptaków czy ryb. Dzięki temu, że nurt rzeki jest wyjątkowo spokojny możemy bez obaw zaproponować Państwu spływy nawet jeśli po raz pierwszy siadacie w kajaku. Proszę się jednak nie martwić o nudę. Atrakcji na trasie z pewnością nie zabraknie.

spływy kajakowe Dębki, Piśnica, Pomorze

Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i instytucje oraz firmy. Zorganizowane spływy kajakowe cieszą się coraz większą popularnością. Przygotowany przez nas spływ rzeką w pakiecie rodzinnym to niepowtarzalna okazja do pobycia razem i zacieśnienia więzów rodzinnych. Dla dzieci spływ kajakiem to wielka przygoda, a i dorośli poczują przyjemny wzrost adrenaliny. Ponieważ Piaśnica jest bardzo spokojną rzeką, spływy są bardzo bezpieczne i rodzice mogą spokojnie zafundować swoim pociechom takie atrakcje. Istnieje również możliwość posadzenia dziecka do lat 5, jako trzeciej osoby w kajaku. Większe dzieci mogą bez obaw samodzielnie sterować kajakiem lub być partnerem jednego z rodziców. Skorzystanie z naszych spływów można połączyć z odwiedzeniem licznych okolicznych atrakcji, np. parku linowego czy wyprawą nad Bałtyk.

Łagodność rzeki Piaśnicy i otoczenie rezerwatu przyrody sprawia, że z naszej oferty chętnie korzystają szkoły. Posiadamy aż 16 dwuosobowych kajaków, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort spływu. Jeśli więc szukają Państwo pomysłu na wycieczkę dla swojej klasy, zachęcamy do kontaktu z nami. Zwłaszcza, że okolica aż obfituje w atrakcje. Mogą Państwo skorzystać z bliskiego położenia morza czy wybrać się na wycieczkę do parku linowego. Spływy odbywają się na terenie rezerwatu, będącego częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Jest to więc idealna sceneria dla organizacji zielonej szkoły. Tej przygody dzieci nie zapomną nigdy!

spływy kajakowe Dębki, Piśnica, Pomorze

Coraz częściej na spływy kajakami do Wigraszka przyjeżdżają także firmy, szukające pomysłu na oryginalny wyjazd integracyjny. 2,5 godzinny spływ daje możliwość poznania członków grupy, sprawdzenia się w ekstremalnych, ale w pełni bezpiecznych warunkach i jest doskonałą okazją do wspólnej zabawy. Wzrost adrenaliny, dużo śmiechu i piękna okolica – taka integracja po prostu nie może się nie udać! Gwarantujemy, że takiej przygody Państwa pracownicy jeszcze nie przeżyli.

Nasze spływy rzeką są idealną rozgrzewką dla każdego, kto przygotowuje się do zdobycia w kajaku bardziej wymagających rzek. To także świetna okazja do sprawdzenia czy kajaki są sportem dla nas. Wielu klientów, którzy z nami przeżywali swój pierwszy raz w kajaku, wraca do nas wielokrotnie. Spływy uzależniają! A te na Piaśnicy to sama przyjemność i gwarancja bezpiecznej przygody. Każdy spływ jest inny. Zachęcamy do sprawdzenia naszej trasy o różnych porach roku.

Oferowane przez nas spływy kajakowe odbywają się w obie strony rzeki, Piaśnica jako jedna z nielicznych rzek w Polsce umożliwia pływanie w górę i w dół. Warto także pamiętać, że jako jedni z nieliczni korzystamy z rzeki, która wpada bezpośrednio do morza. Kajaki z nami to ekstremalna przygoda pod kontrolą. Takich atrakcji nie znajdą Państwo nigdzie indziej! W sezonie letnim(01.07 – 31.08) organizujemy spływy w stałych godzinach. Zapraszamy więc do wypożyczania kajaków na spływy odbywające się o 9, 12, 15:30 (dla wieķszych grup godziny mozna dobrać indywidualnie). Poza sezonem letnim, jeśli tylko umożliwiają to warunki pogodowe i względy bezpieczeństwa, dostosowujemy się do wolnych terminów klientów. Wystarczy się z nami skontaktować i umówić na spływ. Zależy nam na ogólnej dostępności naszych usług, dlatego przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę cenową, zarówno dla osób prywatnych, jak i wyjazdów grupowych.

spływy kajakowe Dębki, Piśnica, Pomorze

Jako profesjonaliści w swojej dziedzinie dbamy o najwyższe standardy organizowanych przez nas spływów. Na pierwszym miejscu stawiamy oczywiście bezpieczeństwo uczestników przygody. Do Państwa dyspozycji oddajemy kamizelki ratunkowe i lekkie wiosła aluminiowe. Każdy pasażer przechodzi krótkie przeszkolenie odnośnie zasad postępowania w kajaku. Nasza kadra jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytać. Proszę pamiętać, że jesteśmy tu dla Państwa. Stale nadzorujemy również pogodę i warunki w rzece, by mieć pewność, że podczas całej trasy spotka Państwa jedynie masa zabawy i piękne widoki. Dysponujemy 16 dwuosobowymi kajakami, które można wypożyczyć i ruszyć w drogę. W trosce o wygodę naszych klientów oferujemy bezpłatny transport na parking klimatyzowanym busem. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, kiedy po skończeniu spływu byliby Państwo pozostawieni sami sobie.

Dodatkową zachętą do odwiedzenia Wigraszka jest z pewnością przepiękna okolica. Jak już wspomnieliśmy, organizujemy wycieczki kajakowe na terenie rezerwatu przyrody. To jednak nie wszystkie atrakcje. Pasjonaci akwenów wodnych z pewnością ucieszą się z informacji, że w bliskiej odległości od naszej bazy znajduje się wiele jezior. Zachęcamy do odwiedzenia jeziora Salino, jeziora Dobre czy jeziora Choczewskiego. Na uwagę zasługuje także jezioro Żarnowie. Jak ryba w wodzie w naszej okolicy poczują się także pasjonaci historii nadmorskich miejscowości i wędkowania. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.

Zachęcamy do kontaktu z nami i zafundowania sobie niezapomnianej przygody w kajaku na rzece Piaśnica! Do zobaczenia na rzece!